2010 Mezunlar Buluşmasının Ardından

2010 Mezunlar Bulusmasi

*** TEŞEKKÜR ***

Mezunlarımızın biraraya gelmesi için düzenlenen LML Mezunları 2010 Buluşmasına uzaktan yakından katılan bütün arkadaşlarımıza, katılamadığı halde destek verenlere ve başta Sayın Gönül KAYNAK olmak üzere gecenin organizasyonunda emeği geçenlere teşekkür ederiz. Hep birlikte nice yıllara…

***LML MEZUNLARI 2010 BULUŞMASININ ARDINDAN***

Değerli LML Mezunları,

Mezunlarımızı bir araya getirmek, buluşturmak ve eski günleri anmak amacıyla 3 Temmuz 2010 Cumartesi günü Ankara‘da düzenlenen LML MEZUNLARI BULUŞMASINI güzel anılarla geride bıraktık.

Çeşitli mazeretleri nedeniyle, geceye katılmak için kayıt yapanların tamamı gelemese de yeterli sayıda gerçekleşen bir katılımla bir araya geldik; eski günleri andık; tanışıp kucaklaştık.

1977’den 2007’ye 30 yılın mezunlarını bir araya getiren gecede dönem arkadaşlarımızla tekrar görüşürken, eski ve yeni mezunlar birbirlerimizle tanışıp konuşma fırsatı bulduk. Birbirimizi ilk kez görmüş olsak da sanki yıllarca beraber yaşamışız gibi, sanki aynı evde büyümüş kardeş-abi/ablaymışız gibi tanımlaması zor bir yakınlıkla güzel paylaşımlar yaşadık.

3 Temmuz Cumartesi günü öğleden sonra okulda toplandık. Uzaktan-yakından gelenler olarak yorgunluklarımızı okulda içtiğimiz çayla giderdik. Okulu, sınıflarımızı, oturduğumuz sıraları, yatakhaneyi, yemekhaneyi, her yeri gezdik. Gezerken eski günleri andık, anılarımızı paylaştık, bazen hüzünlendik. Eski dostlardan bazılarını görebilmek bizleri sevindirirken, bazı şeylerin değiştiğini görmek hepimizi üzdü, duygulandırdı…

Akşam Binicilik Restorantta gerçekleşen yemek ve eğlenceye okula gelemeyen diğer arkadaşlarımız da gelince daha bir zenginleştik. Tanışmalar, konuşmalar, sohbetler, paylaşımlarla sakin ve güzel bir ortamda yemeklerimizi yedik, güldük, oynadık, eğlendik. Bitmesini istemediğimiz gecenin sonunda beraberliğimizin süresini uzatmak için ertesi günkü piknikte buluşmak üzere ayrıldık.

4 Temmuz Pazar günü Demiryolları bahçesinde yaptığımız piknikte, bir yandan yiyeceklerimizi hazırlarken bir yandan da anılarımızı paylaşmaya devam ettik.

Kısacası, yıllardır görüşemediğimiz arkadaşlarımızla tekrar birlikte olmak, aynı yollardan geçtiğimiz, aynı duyguları yaşadığımız ama hiç tanışma fırsatı bulamadığımız eski-yeni mezunlarla buluşmak bu iki günün büyük kazanımıydı.

Bir defa daha gördük ki; böyle bir ailenin üyesi olmak dünyada ender bulunabilecek bir değerdir. Herkese sonsuz teşekkürler.

***2010 BULUŞMASI FOTOĞRAFLARI ***

Resim galerilerine ulaşmak için aşağıdaki resimlerin üzerine tıklayınız.


Okul

Yemek

Eğlence

Piknik

Fotoğraflar: Erdal ÜSTÜNDAĞ, Hamiyet Annaç AKYILDIZ, Pakize KÜÇÜK, Şerife KARATAŞ

Yazar: erustundag